Новини
Бізнес

Підприємців Поділля запрошують до програми першості торгових марок «Знак Довіри»

Національна програма першості торгових марок “Знак Довіри” для малого і середнього бізнесу пропонує рекламну та маркетингову підтримку натхненним підприємцям, бізнесам, що розвивають бренд в Instagram, «молодим» франшизам і підприємствам, які освоюють нові для себе регіони.

«Знак Довіри» – національна програма першості торгових марок, яка допомогає засвідчити високий рівень продукції і довіру клієнтів, має вагоме значення при виборі товарів, а також їх покупці. А ще – це особлива відзнака, яка прокомунікує лідерство серед конкурентів у питання якості. Саме для таких задач була створена єдина в Україні програма першості торгових марок  “Знак Довіри” для малого і середнього бізнесу.

Як отримати нагороду? Відправте заявку на сайті, вказавши промокод для підприємців-читачів Поділля News: podil2023. Промокод дозволить отримати спеціальні умови участі, а також представницький диплом та відзнаку «Знак Довіри» у випадку отримання статусу лідера довіри. 

Після цього з вами зв’яжеться менеджер та презентує деталі участі у програмі. Наступним етапом стане опитування серед заздалегідь погодженої цільової аудиторії торгової марки, продукту чи компанії. Ми запитаємо у ваших лояльних та потенційних споживачів чи довіряють вони вашій торговельній марці. 

За підсумками опитування підприємці отримують статус лідерів довіри і зможуть необмежено використовувати нагороду у власних каналах комунікації, а також додати відзнаку на паковання продукту. Крім того, власники автоматично стають учасниками рекламної кампанії «Знак Довіри» та потрапляють у каталог лідерів довіри на сайті відзнаки.

Знак Довіри

Для торгових марок і компаній, які отримають статус лідера довіри за версією програми першості, розробляється індивідуальний рекламний пакет з більше ніж мільйонним охопленням унікальних користувачів, який включає:

  • зовнішню рекламу (борди, метро, наземний транспорт)
  • статті у  медіа,
  • рекламу у соціальних мережах.

Серед власників відзнаки мережа Solmar – бренд базового жіночого одягу, B.ELIT – виробник жіночих сумок, joiks – бренд верхнього мембранного одягу для дітей, Romantik Spa Hotel 4-зірковий готель з системою All inclusive у Яремче, Етнопарк “Гуцул Ленд” у Буковелі, ТроянДА – бренд ексклюзивних дизайнерських сумок ручної роботи, мережа родинних пекарень «Ваш Лаваш», Video Life – оренда та продаж світлодіодних екранів та інші торгові марки. 

Щоб приєднатись до спільноти бізнесів, яким довіряють, залишайте заявку на сайті програми першості торгових марок «Знак Довіри» .

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook