Три автомобілі Nissan та комплекти необхідного оснащення отримали підрозділи сил ППО Хмельниччини
Чергові авто поповнили сили зенітно-кулеметного батальйону Хмельниччини, які разом із благодійниками передав перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.
Один позашляховик з необхідним технічним обладнанням переданий за спряння колективів Сервісних центрів МВС у Хмельницькій області, інші автомобілі придбані за сприяння Шепетівської РВА та Благодійного об’єднання “ВАВ Краще майбутнє”.
Також два комплекти, а це засоби розвідки та зв’язку, багатофункціональні електронні пристрої, додаткове джерело живлення та засоби спостереження, передала Красилівська територіальна громада.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/417842622_714063534206924_5122415458340394003_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/417439193_714063440873600_2184280883623055281_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/417687870_714063347540276_7561910015507953557_n-1024x683.webp)
Спасибі підприємцям, благодійникам та всім, хто підтримує зенітно-кулеметний батальйон Хмельниччини. Передані позашляховики та обладнання – вагомий крок до Перемоги. Ваша допомога рятує життя військових та зберігає інфраструктуру, – зазначив посадовець.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/417507443_714063474206930_5860538055166260076_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/417418879_714063570873587_2627117671722273831_n-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/417497636_714063644206913_3595095257681476138_n-1024x683.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook