Кам’янець-Подільський отримав обладнання вартістю 4 млн євро від міжнародних партнерів
Проблема постачання гарячої води в будинки кам’янчан у міжопалювальний період довгі роки не мала рішення. Але завдяки наполегливій співпраці з міжнародними партнерами, тепер рішення є – місто отримало когенераційні установки.
Про це повідомив пресцентр Кам’янець-Подільської міської ради.
4 мільйони євро – вартість сучасного устаткування, що генеруватиме електроенергію вже в нашому місті! І це не кредит, а інвестиція в розвиток. Енергобезпека, здешевлення енергії за рахунок власної когенерації, гаряча вода в багатоповерхівки – це не весь перелік того, що отримає громада від реалізації цього проєкту. Дякую від нашої громади КП “МТВЕ”, Проєкту з енергетичної безпеки” від USAID (Агентство США з міжнародного розвитку), – зауважив мер міста Михайло Постіко.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/6eb2b524-85cf-4483-878d-701e9c687560-1024x683.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/ace570e2-7905-4e90-a684-5961032956c5-1024x683.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook