У Шепетівці поліцейські допомогли захиснику зробити пропозицію руки і серця коханій
Вже завтра молодий чоловік вирушає на чергову ротацію, тож вирішив не гаяти часу і зробити пропозицію своїй дівчині. Допомогти в організації сюрпризу попросив місцевих патрульних.
20-річний прикордонник Костянтин та його кохана Марія разом уже три роки. Пара пройшла випробування розлукою, адже хлопець із перших днів війни став на захист країни.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/propozytsiya-vijskovyj1.jpg)
Вже завтра Костя вирушить на чергову ротацію, тож вирішив не гаяти часу і покликав кохану заміж. Допомогли захисникові в організації приємного сюрпризу патрульні м. Шепетівка, – розповіли у правоохоронців.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook