Хмельницька спортсменка здобула “бронзу” на велозмаганнях
З 18 по 22 лютого у місті Львів відбувся Кубок України з велосипедного спорту на треку серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь 220 учасників зі всієї України, в тому числі вдало виступила наша землячка – хмельничанка Віолетта Кондрут.
Спортсменка збірної команди України з м. Хмельницький, вихованка Хмельницької ДЮСШ №4 стала бронзовою призеркою у командній гонці переслідування на 4 км серед жінок.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/425308083_725699803043297_7193608230492604881_n-1024x713.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/425289054_725699809709963_953926587112153467_n-768x1024.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/02/428510045_725699776376633_1147838151572485772_n.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook