Новини
Офіційно

Комунальників Хмельниччини відзначили в обласній раді

Щороку у третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Сьогодні, 15 березня, напередодні свята, голова обласної ради Віолета Лабазюк від імені депутатського корпусу та  від себе особисто привітала  працівників цієї сфери з професійним днем та подякувала їм за важливу місію – забезпечувати безперебійні процеси життєдіяльності в Україні та в нашому регіоні зокрема.

“Триває третій рік повномасштабної війни. Саме ви берете безпосередню участь  у ліквідації усіх наслідків ударів, завданих ворогом, – звернулася до комунальників та працівників побутового обслуговування Віолета Олександрівна. – Бажаю вам мужності та натхнення у вашій відповідальній роботі. Нехай ваші будні будуть сповнені якісною продуктивною працею на благо кожного жителя Хмельниччини”.

У житлово-комунальній сфері Хмельницької області працює 89 суб’єктів господарювання, послуги яких безпосередньо отримує кожна родина. Ще чисельнішою є сфера побутового обслуговування. Комунальні блага та побутове обслуговування, особливо у період воєнного стану, підтримуються їх складною працею.

Кращим у професії працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Хмельниччини Віолета Лабазюк вручила  відзнаки обласної ради за високий професіоналізм, вагомий внесок  у забезпечення стабільної роботи  в умовах воєнного стану та активну діяльність, спрямовану на розвиток і реформування житлово-комунальної сфери  нашої області.

За інформацією Хмельницької обласної ради

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook