Новини
Кримінал

Ухилянта на Хмельниччині засудили до позбавлення волі

Хмельницький апеляційний суд за апеляційною скаргою прокуратури скасував вирок суду першої інстанції, яким 28-річного жителя м. Нетішин засуджено до умовної міри покарання за ухилення від призову на військову службу. 

Прокурори довели, що військовозобов’язаний перебуває на військовому обліку, є придатним за станом здоров’я для проходження військової служби та не має правових підстав для відстрочки від призову під час мобілізації. Чоловік, отримавши повістку, без поважних причин не з’явився на вказану дату і час до РТЦК та СП. 

Свою позицію мотивував релігійними переконаннями, які не дозволяють йому брати зброю до рук. Як виявилось, такі переконання в нього з’явилися уже після початку воєнних дій на території України, коли почалася мобілізація. 

Суд першої інстанції призначив йому покарання – 3 роки позбавлення волі із встановленням іспитового строку. Однак прокурори із цим не погодились та звернулись до апеляційного суду з вимогою скасувати вирок. Суд підтримав позицію прокуратури та ухвалив новий вирок, яким ухилянта засуджено до 3 років позбавлення волі.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook