За незаконний збут фальсифікату засудили мешканця Хмельниччини
За публічного обвинувачення Хмельницької обласної прокуратури судом визнано винним жителя Хмельниччини у незаконному придбанні, зберіганні та збуті незаконно виготовлених тютюнових виробів.
За даними слідства, чоловік купував у невстановлених осіб фальсифіковані цигарки різних марок без будь-яких підтверджуючих документів. Частину «товару» отримував поштою та збував через магазини на території області.
У місцях зберігання та збуту продукції виявлено та вилучено з обігу майже 3,5 тисячі пачок цигарок різних найменувань.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/03/falsyfykta-02.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/03/falsyfykta-03.webp)
Відповідно до висновків експертних досліджень вказані тютюнові вироби не відповідають вимогам ДСТУ. Продаж на території України таких товарів законодавством заборонено. Засуджений повністю розкаявся у вчиненому та визнав свою вину.
Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду йому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 85 тисяч грн з конфіскацією та знищенням вилученого фальсифікату. Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку, повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook