ДТП за участі двох бусів сталася на Хмельниччині (ВІДЕО)
Про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася вчора у Хмельницькому районі, повідомляли у соціальних мережах. У рятувальників та правоохоронців розповіли подробиці лобового зіткнення.
Як видно на відео з наслідками ДТП, що сталася неподалік села Бокиївка Хмельницького району, два буси зіткнулися з такою силою, що їх розкидало по узбіччях дороги за кілька десятків метрів один від одного. Також очевидці повідомляли, що внаслідок ДТП рух транспорту на автошляху було ускладнено.
Як повідомили у ГУ ДСНС у Хмельницькій області, у ДТП потрапили два Renault Master. На місце автопригоди виїхали надзвичайники з Волочиська.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/03/DTP-Bokyyivka-02.webp)
У правоохоронців Хмельниччини повідомили, що керували автомобілями 52-річний мешканець Тернопільщини та 50-річний львів’янин, якого довелося деблокувати з потрощеного авто. Далі його передали медикам “швидкої”.
Наслідки ДТП показали у поліції Хмельниччини.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/03/DTP-Bokyyivka-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/03/DTP-Bokyyivka-03.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook