Три старі тролейбуси реставрують у Хмельницькому
Наприкінці березня працівники “Електротрансу” закінчили капітальне відновлення тролейбуса з номером “006”. Наразі у тролейбусному депо знову кипить робота: комунальники ремонтують одразу три “рогатих”.
Про хід робіт розповіли у ХКП “Електротранс”:
Капітальне відновлення 240: монтуємо лінолеум у салоні та стартуємо із монтажем нових поручнів. Капітальне відновлення 007: відновлення несучої рами тролейбуса: збірка-зварювання нових профільних труб конструкції рами, поступове вирізання зношеного металу рами з подальшою його заміною; ревізія низьковольтної електропроводки. Відновлення 016: порятунок кузова від корозії (заміна окремих деталей, зачищення кузова, деталей салону…), повна підготовка до суцільного перефарбування.
Також транспорту, що ремонтується щодня проводять технічний огляд.
А чаклують над усіма процесами наші «боги депо», – додали в “Електротрансі”,
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/restavratsiya-trolejbusa-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/restavratsiya-trolejbusa-02.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/restavratsiya-trolejbusa-03.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/restavratsiya-trolejbusa-04.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/restavratsiya-trolejbusa-05.webp)
А так виглядає тролейбус “006” після ремонту:
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/shostyj-trolejbus-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/shostyj-trolejbus-02.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook