У Хмельницькому обговорили співпрацю між обласною радою та Арабською радою в Україні
Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з генеральним секретарем Арабської ради в Україні Мохаммадом Фараджаллахом та радником почесного консула України в САР (Сирія) Хуссаном Раадом.
У рамках робочої зустрічі сторони обговорили шляхи налагодження співпраці між Хмельницькою обласною радою та Арабською радою в Україні.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/mizhnar_spivpracya-2.webp)
Зокрема, йшлося про залучення необхідної гуманітарної допомоги для внутрішньо-переміщених осіб, закладів охорони здоров’я області, підтримки та оздоровлення дітей, які виховуються і здобувають освіту в установах інтернатного типу.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/mizhnar_spivpracya-4.webp)
Своєю чергою, пан Мохаммад розповів про свою безпосередню діяльність в інформаційній політиці з протидії російській пропаганді на просторі країн арабського світу, тим самим продемонстрував свою чітку громадянську позицію.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/mizhnar_spivpracya-5.webp)
За його сприяння представники арабської діаспори в Україні, в тому числі у Хмельницькій області, та низка арабських країн долучаються до благодійної допомоги постраждалим від війни, підтримують гуманітарно українські підрозділи, які забезпечують порядок і оборону країни.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/mizhnar_spivpracya-7.webp)
Спільними зусиллями, за підтримки іноземних країн залучаємо всі можливі ресурси для наближення Української Перемоги, – наголошують у Хмельницькій обласній раді.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/mizhnar_spivpracya-3.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook