Новини
Офіційно

У Хмельницькому обговорили співпрацю між обласною радою та Арабською радою в Україні

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілася з генеральним секретарем Арабської ради в Україні Мохаммадом Фараджаллахом та радником почесного консула України в САР (Сирія) Хуссаном Раадом.

У рамках робочої зустрічі сторони обговорили шляхи налагодження співпраці між Хмельницькою обласною радою та Арабською радою в Україні.

Зокрема, йшлося про залучення необхідної гуманітарної допомоги для внутрішньо-переміщених осіб, закладів охорони здоров’я області, підтримки та оздоровлення дітей, які виховуються і здобувають освіту в установах інтернатного типу.

Своєю чергою, пан Мохаммад розповів про свою безпосередню діяльність в інформаційній політиці з протидії російській пропаганді на просторі країн арабського світу, тим самим продемонстрував свою чітку громадянську позицію.

За його сприяння представники арабської діаспори в Україні, в тому числі у Хмельницькій області, та низка арабських країн долучаються до благодійної допомоги постраждалим від війни, підтримують гуманітарно українські підрозділи, які забезпечують порядок і оборону країни.

Спільними зусиллями, за підтримки іноземних країн залучаємо всі можливі ресурси для наближення Української Перемоги, наголошують у Хмельницькій обласній раді.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook