На Кам’янеччині нетверезий чоловік стріляв у патрульних
Мешканець села у Кам’янець-Подільському районі викликав поліцію через нібито здійснення домашнього насильства щодо нього. Поки правоохоронці складали на нього протокол, селянин намагався у них стріляти. Нападника затримали.
Як повідомили у поліції Хмельницької області, події відбувалися в селі Нігин гуменецької громади. 60-річний місцевий мешканець поскаржився у поліцію на те, що син його ображає. На місці події патрульні встановили, що заявник нетверезий, неправомірних дій щодо нього вчинено не було.
![село Нігин ніч поліція](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/strilyanyna-gumentsi-01.webp)
Поки правоохоронці складали протокол на чоловіка за завідомо неправдивий виклик, він пішов у будинок і повернувся звідти з рушницею. Попри застереження патрульних, відкрив по них вогонь.
Рушницю у селянина відібрали, його самого затримали. Наразі вирішують про міру запобіжного заходу для нього, поки триватиме слідство.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook