Новини
Офіційно

У Хмельницькому вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів та жертв аварії на ЧАЕС

Сьогодні, у день 38 роковин Чорнобильської трагедії у Хмельницькому представники влади вшанували пам’ять жертв радіаційних катастроф та мужність, самовідданість і професіоналізм персоналу Чорнобильської АЕС, пожежників, військовослужбовців, медиків, учених, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

У Хмельницькому відбулося покладання квітів до пам’ятника “Героям-пожежникам, які врятували світ від ядерної катастрофи” за участю першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука, заступника голови обласної ради Валентина Соколюка,  представників обласної, Хмельницької районної військових адміністрацій, Хмельницької міської ради, Головного управління ДСНС в області та правоохоронних органів. Учасники заходу відвідали каплицю Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини та помолились за загиблих внаслідок Чорнобильської трагедії.

Продовжили вшанування біля пам’ятника “Героям та жертвам Чорнобиля” у центрі Хмельницького. Заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, представники інших місцевих органів влади, силових структур, організацій громадянського суспільства поклали квіти до пам’ятника, вшанували подвиг героїв-чорнобильців та вклонились постраждалим  від атомного лиха.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook