У дворі Хмельницької обласної ради провели весняну толоку (ФОТО)
За щорічною доброю українською традицією, у рамках Дня довкілля керівництво Хмельницької обласної ради та працівники виконавчого апарату облради організувалися на толоку.
За кілька годин у дворі обласної ради посадовці поприбирали та висадили магнолії. Гарним звичаєм протягом років є різноманітне озеленення території внутрішнього двору, водночас розширюється і асортимент скверу.
Йде війна, але це наш дім і ми повинні про нього дбати. Поки російські загарбники зазіхають на нашу територіальну цілісність та незалежність, безжально знищуючи й нашу природу, ми – кожен на своєму місці маємо робити свій внесок у спільну благородну справу, турбуватися про чистоту та благоустрій наших територій, – прокоментували у Хмельницькій обласній раді.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/toloka-oblrada-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/toloka-oblrada-02.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/toloka-oblrada-03.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/toloka-oblrada-05.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/toloka-oblrada-04.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/toloka-oblrada-06.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/toloka-oblrada-07.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/toloka-oblrada-08.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/toloka-oblrada-09.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/04/toloka-oblrada-10.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook