Новини
Події

У Хмельницькому кіберполіцейські провели навчання з цифрової безпеки 

Тренінг для посадовців від фахівців хмельницької кіберполіції відбувся у рамках дводенного семінару на тему: «Формування мережі цифрових лідерів», організованого програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Швеції.

Серед учасників заходу були представники органів влади і самоврядування, місцевих центрів підвищення кваліфікації, Програми розвитку ООН в Україні та запрошені експерти.

Організатори семінару поставили за мету сформувати у регіоні мережу фахівців з-поміж посадових осіб органів місцевого самоврядування, які зможуть виконувати у своїх територіальних громадах функції з формування і реалізації політики з цифрової трансформації.

Начальник відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області Департаменту кіберполіції НПУ Олег Дядик ознайомив учасників заходу з найпоширенішими кібершахрайствами, а фахівець кіберполіції Руслан Данилюк розповів присутнім про найважливіші правила кібергігієни, які необхідно знати цифровим лідерам.

Також правоохоронці познайомили учасників зустрічі з проєктом «BRAMA», який спеціалізується на протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Долучитись до проєкту можна за посиланням.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook