Новини
Офіційно

Напередодні Великодніх свят ВПО з Маріуполя отримають грошову допомогу на Хмельниччині

З початку повномасштабної війни в Україні за ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк в області діє Центр видачі гуманітарної допомоги обласної ради, розташований у Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі імені М.Старицького.

У Центрі постійно надається допомога громадянам зі статусом внутрішньо-переміщених осіб, які отримали прихисток у нашому регіоні.

Сьогодні, 30 квітня тут розпочалося вручення грошових сертифікатів на загальну суму один мільйон гривень громадянам зі статусом  ВПО, які переїхали в область з Маріуполя. Ця акція стала можливою завдяки ініціативі голови обласної ради і благодійної пожертви прихожан релігійної організації “Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні” та підтримки благодійного фонду “Разом до Перемоги. Хмельниччина”.

Видають сертифікати ВПО, які об’єдналися у громадську організацію “Центр підтримки переселенців “Я – Маріуполь” у місті Хмельницький. Варто зазначити, що між Хмельницькою обласною радою та згаданою громадською організацією діє меморандум про співпрацю. Центр “Я – Маріуполь” є одним із майданчиків для взаємодії обласної ради з ВПО та надання їм різносторонньої допомоги.

“Сьогодні ми вкотре надаємо допомогу внутрішньо переміщеним особам у вигляді грошових сертифікатів, які можна буде отоварити в одній із торгових мереж відповідно до потреби”, – прокоментувала Віолета Лабазюк. – Таку допомогу ми в черговий раз маємо змогу надати переселенцям Хмельниччини за підсумками потужної співпраці з нашими американськими партнерами зі штату Юта – релігійною організацією “Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні”.

Віолета Лабазюк додала, що партнерство з кількома організаціями зі штату Юта налагоджено у 2022 році  під час її робочої поїздки до Сполучених Штатів.  З того часу до трьох обласних комунальних закладів охорони здоров’я вдалося залучити значну фінансову допомогу у вигляді реабілітаційного обладнання для ветеранів, іншого медичного обладнання та медичного розхідного матеріалу.

“Цьогоріч напередодні Великодніх свят ми знову отримали допомогу від американських партнерів у розмірі одного мільйона гривень, яку у вигляді грошових сертифікатів передаємо для потреб внутрішньо переміщених осіб Хмельниччини”, –  сказала голова обласної ради.

Протягом тижня до Великодня допомога внутрішньо переміщеним особам з Маріуполя надаватиметься ще у кількох локаціях на території громад Хмельницької області.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook