Новини
Офіційно

На Хмельниччині діє стипендіальна програма для військовослужбовців та ветеранів

У лютому цього року голова обласної ради Віолета Лабазюк у ході робочої поїздки до Києва підписала Меморандум про співпрацю між Хмельницькою обласною радою та громадською організацією “Київська школа державного управління імені Сергія Нижного”. В рамках підписаного Меморандуму Хмельницька обласна рада надає інформаційну підтримку зазначеній громадській організації.

Зокрема, у Хмельницькій обласній раді повідомляють, що Київська школа державного управління ім. Сергія Нижного запрошує військовослужбовців та ветеранів стати учасниками стипендійної програми «Невтрачене покоління».

Стипендія заснована в памʼять про бійця 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Леоніда Грищенка, який загинув під час виконання бойового завдання під Вугледаром.

Мета програми — дати можливість молодим захисникам та захисницям, які мають бойовий досвід, здобути нові знання й навички задля професійного зростання та підвищення власної ефективності.
Стипендіатами можуть стати військовослужбовці, ветерани й ветеранки віком від 22 до 30 років
Претенденти на отримання стипендії обиратимуться рішенням наглядової ради.

Програма діє у рамках напрямку діяльності КШДУ «Благодійність та ветеранські політики як культура національної свідомості».

Детальніше – за посиланням.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook