Змагання ветеранів “Сильні України” відбудуться у Хмельницькому
На території парку біля Південного Бугу в обласному центрі у вихідні змагатимуться у чотирьох видах спорту ветерани російсько-української війни. Судитиме змагання відомий український стронгмен.
11 травня в місті Хмельницький відбудеться третій етап другого всеукраїнського туру змагань з адаптивних видів спорту серед ветеранів «Сильні України».
Учасники змагатимуться у веслуванні на тренажері, жимі лежачи, аеробайках та в ривку гирі. Головний суддя – чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк, повідомили у Хмельницькій ОВА.
Початок о 13:00. Локація: м. Хмельницький, парк «Молодіжний».
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook