Новини
Офіційно

На Хмельниччині відкрили 79-й клас безпеки

Новий освітній простір відкрили днями у Кам’янець-Подільському районі для учнів Староушицького ліцею. Завітав на захід начальник ОВА Сергій Тюрін, щоб разом із дітьми, освітянами, поліціянтами та рятувальниками побачити, який він, 79-й в області сучасний Клас безпеки.

Понад 150 учнів, які навчаються у ліцеї, зможуть отримувати такі необхідні в теперішній непростий час знання, адже Клас розділений на різноманітні зони. Тут є простір пожежної і мінної безпеки, дорожнього руху, домедичної допомоги, безпеки на воді тощо. Окремо організатори обладнали кімнату психологічного розвантаження, а навчальною літературою, яка навчає дітей правил безпеки під час війни, дітлахів забезпечив фонд UNICEF.

Новий Клас безпеки – це ще один крок до створення середовища, де кожен, від маленького до великого, зможе теоретично і практично отримати знання, які в майбутньому можуть врятувати життя, зазначив Сергій Тюрін.

Окремо посадовець висловив подяку ГУ ДСНС у Хмельницькій області, ГУ Національної поліції в області, міжнародним партнерам, керівництву закладу та усім, хто підтримав і втілив цей проєкт в життя на території нашої області.

Крім того, в ході візиту очільник області ознайомився із науковою та матеріально-технічною базою навчального закладу, поспілкувався із керівництвом, заслухав питання і пропозиції щодо покращення навчального процесу та висловив підтримку і сприяння в їх реалізації з боку обласної військової адміністрації.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook