Сапери з Хмельниччини на деокупованій Херсонщині знищують ворожі боєприпаси
Поля, лісосмуги, об’єкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення, приватні подвір’я та прилеглі території – роботи з розчищення тривають, аби люди могли повернутися до власних домівок.
Наразі піротехніки з Хмельниччини працюють на звільнених від окупантів територіях Херсонщини, де виявили та знищили десятки тисяч вибухонебезпечних предметів. Серед них: протипіхотні та протитанкові міни, артилерійські снаряди всіх калібрів, гранати, залишки від реактивних систем залпового вогню «Град» та «Ураган» тощо, повідомили у ГУ ДСНС у Хмельницькій області.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/sapery-01.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/sapery-02.webp)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/sapery-04.webp)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook