Загибель риби у водоймі-охолоджувачі біля Хмельницької атомної електростанції виявили днями представники Хмельницького рибоохоронного патруля під час проведення рейду. Збитки, завдані рибному господарству, становлять понад 2 мільйони гривень. Причину загибелі риби встановлюють фахівці.
Як повідомили у рибоохоронному патрулі, у водоймі нарахували 1 425 загиблих рибин, з них більшість – сріблясті карасі (1 382), а також 23 окуні, 17 коропів, 3 плітки.



Збитки становлять 2 325 362 грн.
На місці події спеціалісти Держпродспоживслужби в Хмельницькій області відібрали проби води для проведення лабораторних досліджень.
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини

Активісти ГО "Річки Хмельниччини" сьогодні, 21 червня, провели екологічну ве...

Стан Південного Бугу та його приток вже не перший рік непокоїть свідомих міс...

У соцмережах показали стан річки Плоскої, однієї з приток Південного Бугу, в...

Протягом минулого тижня у Хмельницькому проводили обробку зелених зон від кл...

За задумом, зокрема, екологів, запущена два тижні тому у Південний Буг молод...

До кінця місяця екобус у Хмельницькому матиме 19 стоянок на локаціях у різни...

Анонсований раніше захід з висадки саджанців дерев, попри побоювання організ...

У суботу, 26 квітня, Громадська організація "Річки Хмельниччини" проведе акц...