Хмельниччину відвідав Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній
Вчора, 20 травня, на Хмельниччину з гостьовим візитом завітав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Предстоятель помісної Православної Церкви України.
Поважного гостя зустрів начальник ОВА Сергій Тюрін, Високопреосвященнійший Герман архієпископ Кам’янець-Подільський і Новоушицький, а також прихожани та священнослужителі.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/ODA_7586-2048x1365-1-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/ODA_7782-2048x1365-1-1024x683.jpg)
Як зазначено у повідомленні ОВА, у ці післявеликодні дні Митрополит Епіфаній звершив молебень в Храмі Богоявлення Господнього та благословив нашу землю, наш народ та військо на швидку перемогу. У своїй промові Блаженніший звернувся до присутніх зі словом, в якому побажав усім здоров’я та сил у роботі на благо українського народу й з Божою допомогою долати труднощі та виклики, молився за перемогу над агресором та настання справедливого миру.
Присутні отримали благословення, духовне піднесення, символічні подарунки: релігійну літературу та білу троянду від Митрополита.
Нинішній візит Митрополита Епіфанія має на меті підкреслити важливу роль ПЦУ у підтримці Збройних Сил України та усього українського народу в визвольній війні проти російського агресора.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/ODA_8442-2048x1365-1-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/ODA_8268-2048x1365-1-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/05/ODA_8151-2048x1365-1-1024x683.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook