Новини
Офіційно

У сервісних центрах МВС Хмельниччини у чоловіків призовного віку не вимагатимуть військово-облікових документів

З 18 травня 2024 року набрав чинності закон про мобілізацію. Аби уникнути поширення неправдивої інформації пов’язаної з цим законом, начальник Регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області Микола Іщенко вийшов на брифінг до представників ЗМІ аби розповісти про роботу сервісних центрів МВС Хмельницького регіону.

«Офіційно повідомляємо, що сервісні центри МВС Хмельниччини надають послуги у звичному режимі. Пакет документів залишається незмінним і чоловіки призовного віку отримують послуги без пред’явлення військово-облікового документа. Також хочу акцентувати на тому, що у квітні поточного року в сервісних центрах МВС Хмельниччини збільшився попит на проведення реєстраційних операцій із транспортними засобами. Ми проаналізували статистику, яка засвідчила, що у березні поточного року таких операцій було здійснено – 5 802, у квітні – 6 750, а станом на зараз – 7 100, — при умові, що попереду ще повноцінних чотири робочих дні, тому кількість реєстраційних операцій зросте ще», — зазначив Микола Іщенко.

Також керівник установи нагадав перелік необхідних документів для перереєстрації авто фізичних осіб

Під час здійснення перереєстрації транспортного засобу або оформлення договору купівлі-продажу, до сервісного центру МВС подаються документи:

  • паспорт з відміткою про місце реєстрації або ID-картка;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН);
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • довіреність на іншу особу (за потреби).

Для отримання послуг, необхідно здійснити попередній запис: онлайн або в терміналі, який розташований у приміщенні сервісного центру МВС.

Нагадуємо, що оформлення договору купівлі-продажу також доступно онлайн у застосунку Дія. Обмін посвідчення водія – у Кабінеті водія та в Дії.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію можна знайти на сайті

Читайте також: Книги харківського видавництва дарували дітям у сервісних центрах МВС Хмельниччини

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook