Новини
Офіційно

Жіночий бізнес-фестиваль проходить на Хмельниччині

Голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у роботі жіночого бізнес-фестивалю LadyFest, який проходить у місті Кам’янці-Подільському.

Жіночий бізнес-фестиваль відбувається за ініціативи Української Платформи «Жінки в бізнесі» та є одним з майданчиків, де жінки-підприємиці і громадські діячки зі всієї країни, кращі експерти та бізнес-тренери мають можливість налагодити якісну комунікацію та взаємодію з активними українськими жінками-лідерами, обговорити  досягнення, виклики та майбутні перспективи.

У рамках форуму Віолета Лабазюк взяла участь у панельній дискусії «Жінка у владі».

«Жінки активно займають керівні посади та відіграють ключову роль у розвитку місцевого самоврядування та прийнятті рішень. Важливо відзначити, що жінки не просто долають ці перешкоди, але й створюють власний унікальний шлях до успіху, – зазначила Віолета Лабазюк. –  На посаді голови Хмельницької обласної ради я бачу, як жінки роблять значний внесок у розвиток нашого регіону. Ми намагаємося підтримати дітей, сім’ї та внутрішньо переміщених осіб, родини наших військовослужбовців, ветеранів російсько-української війни».

У своєму виступі голова обласної ради наголосила, що для підтримки жінок у владі необхідно розвивати програми наставництва та навчання. Створення мереж підтримки, на її переконання, допоможе жінкам обмінюватися досвідом та підтримувати одна одну. Водночас й політичні реформи також можуть сприяти збільшенню кількості жінок у керівних органах.

«Ми повинні створити умови, за яких жінки зможуть повністю реалізувати свій потенціал у місцевому самоврядуванні та прийнятті рішень. Важливо, аби жінки не лише були почуті, але й брали активну участь у формуванні майбутнього нашої країни. Дякую всім присутнім за увагу та підтримку. Сподіваюсь на подальшу співпрацю та підтримку жіночого лідерства. Нехай наші спільні зусилля приведуть до значних змін на краще для всіх», – резюмувала Віолета Олександрівна.

У перший день бізнес-фестивалю його учасниці обговорювали як використовувати штучний інтелект для розвитку бізнесу, проаналізували закони сервісу, чому варто вкладати в бізнес-знайомства та інвестиції в команду. Також йшла мова про стратегію і оточення, масштабування під час війни.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook