Майже пів мільйона гривень зібрали у Кам’янці-Подільському під час благодійного забігу
Сьогодні, 9 червня 2024 року, у Кам’янці-Подільському відбувся благодійний забіг «СТРІМКА ЛАНЬ» на підтримку Валерія Одайника. Під час заходу збирали гроші на житло для пораненого захисника.
Учасники пробігли 2 дистанції – в 3 та 12 км. Забіг був організований партнерською спільнотою за підтримки міської ради.
Як повідомили у міській раді Кам’янця-Подільського, Валерій Одайник отримав важке поранення під Бахмутом, виконуючи бойове завдання. За словами організаційного делегата заходу Леоніда Гурмана, під час забігу зібрали 465 тисяч гривень – вони підуть на перший внесок для придбання житла для військового.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/zabig-kamyanets-01.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/zabig-kamyanets-02.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/zabig-kamyanets-03.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/zabig-kamyanets-04.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2024/06/zabig-kamyanets-05.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook