Новини
Спорт

Юні спортсмени з Хмельниччини візьмуть участь у змаганнях в столиці

Сьогодні фіналісти IV етапу змагань проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» вирушили до столиці, аби змагатися за перемогу у V всеукраїнському етапі наймасштабнішого учнівського проєкту. Привітали юних спортсменів та побажали командам удачі начальник ОВА Сергій Тюрін та українська спортсменка-учасниця Олімпійських ігор, амбасадорка проєкту Ольга Полюк.

Упродовж 6 місяців ви продемонстрували потужну і захоплюючу гру, а іноді й запеклу боротьбу. Ви вже стали найкращими, адже серед 1 145 команд здобули право представляти Хмельниччину на завершальному етапі змагань у столиці. Бажаю вам наснаги, твердості духу та віри у нашу перемогу,сказав очільник області, звертаючись до дітей.

Окремо Сергій Тюрін висловив вдячність Збройним Силам України за можливість у складний для нашої країни час реалізовувати такі потужні проєкти, а також тренерам і батькам за підтримку та настанови.

Так, відповідно до жеребкування у I турі команда дівчат-баскетболісток Сатанівського ліцею змагатиметься з Плугатарським ЗЗСО Талалаївська ТГ, Чернігівщина. Решта п’ять команд області одразу потрапили у II тур.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook