Новини
Офіційно

У Хмельницькому погасили нову “спортивну” марку від Укрпошти

Сьогодні в обласному центрі відбулася урочиста церемонія спецпогашення нової поштової марки під назвою “Україно, вперед!”. Цей випуск став свідченням підтримки збірної України з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч у Німеччині в фінальному турнірі Євро-2024.

“Ми, як щирі й віддані вболівальники, з радістю вітаємо нову ініціативу – випуск марки «Україно, вперед!». Цей проєкт має на меті підтримати нашу збірну на футбольному шляху до виграшу і випуск цієї марки символізує всенародну підтримку України. Нам потрібні перемоги в усіх сферах: спорті, медицині, освіті. А найголовніше – нам потрібна перемога на полі бою з ворогом. Тому випуск такої марки є символічним кроком, який веде нас до Перемоги”, – наголосив начальник ОВА Сергій Тюрін під час урочистої церемонії.

Поштова марка «Україно, вперед!» з круглою перфорацією, що містить зображення футбольного м’яча з логотипом Української асоціації футболу, надрукована на самоклеючому папері у форматі буклета.

На конверті – зображення гравця національної збірної України з футболу, в лівому нижньому куті – напис “Перший день” українською та французькою мовами. Тираж конверта першого дня — 30 000 примірників, як і у листівки, яка повторює сюжет поштової марки. Номінал марки – U, ціна аркуша марок – 120 грн, одна марка коштує 15 грн.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook