Новини
Офіційно

Чиновник Хмельницької міської ради, затриманий СБУ, мав доступ до “особливої інформації”

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин прокоментував затримання свого підлеглого, якого Служба безпеки України підозрює у співпраці з ворожими спецслужбами. За словами очільника громади, посадовець мав доступ до специфічної інформації, а його поведінка вже давно викликала сумніви в оточуючих.

Нагадаємо, керівника одного з відділів Хмельницької міської ради затримали за підозрою у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. За вказівками куратора з ФСБ посадовець збирав інформацію про місця виготовлення безпілотників та місця дислокації військових.

За словами міського голови Хмельницького, чиновник, про якого йдеться, працював у міській раді майже півтора десятка років, зокрема, в управлінні соцзахисту, і мав “доступ до особливої інформації”. Підозру та сумніви у колег викликали деякі речі, які він говорив. Також міський голова підтвердив, що відбувався “злив” підозрюваним посадовцем інформації, пов’язаної з військовими.

Аби подібна ситуація не повторилася в майбутньому, Олександр Симчишин наполегливо порадив працівникам міської ради пройти перевірку на поліграфі, інакше “з ними будуть працювати по-іншому і в інший спосіб”.

“Чоловік працював у міській раді 14 років. Ця людина багато років працює в управлінні соцзахисту. Його ми підсвітили вже трішечки раніше. Він деколи говорив ті речі, які викликали певні сумніви. Ну, і Служба безпеки по ньому працювала. Затримали на гарячому. Звичайно, що триває слідство. Велика частина інформації зливалася, пов’язана з військовими. Були спроби знайти, де ми ФПВ-дрони безпосередньо збираємо, як ми це робимо, там всі мої сторінки моніторилися і скидалися. Багатьох інших людей, особливо військових. Зараз розглядається варіант довічного ув’язнення. Проблема у тому, що людина мала доступ до особливої інформації, тому, маючи вже сертифікований поліграф, ми всіх тих, хто має доступ до баз, переконливо попросимо пройти поліграф разом із Службою безпеки. Якщо люди відмовляться пройти, тоді, я думаю, з ними будуть працювати вже по-іншому і в інший спосіб”.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook