Новини
Інфраструктура

На Хмельниччині змінили години відключень електроенергії за погодинним графіком

У “Хмельницькобленерго” повідомили про розпорядження “Укренерго”, відповідно до якого зміщується на годину вперед. Також змінилися часові інтервали, в які будуть знеструмлювати споживачів.

Нагадаємо, сьогодні, 14 червня, графіки погодинних відключень мали застосовуватися з 18.00 до 22.00. У “Хмельницькобленерго” графік був розроблений до кінця доби. Найбільше навантаження під час відключень попередньо припадало на 3 чергу споживачів.

Однак відповідно до нового розпорядження “Укренерго”, графіки сьогодні застосовуватимуться з 14.00. Відповідно, в обленерго сформували нову схему знеструмлень, починаючи саме з цього часу.

Не забувайте, що час відключень може дещо зміщуватися. Не всім обладнанням можна керувати віддалено. Частина вузлів електромереж потребує відключення в ручному режимі. Відповідно, персоналу потрібен час на пересування між об’єктами та виконання робіт з дотриманням вимог охорони праці,нагадали у “Хмельницькобленерго”.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook