Новини
Офіційно

На Хмельниччині підбили підсумки соціально-економічного розвитку області у 2023 році

Під головуванням начальника ОВА Сергія Тюріна відбулося засідання колегії обласної військової адміністрації. Про підсумки соціально-економічного розвитку Хмельницької області та виконання Програми економічного та соціального розвитку Хмельницької області на 2023 рік доповіла директор Департаменту економічного розвитку ОВА Олена Бохонська.

Як наголосила директорка Департаменту, робота органів влади та фінансові ресурси було першочергово зосереджено на вико­нання заходів з підвищення обороноздатності держави, належного функціону­вання цивільної інфраструктури та створення умов для безпечної життє­діяльності населення. Також вказаною програмою реалізовувалися заходи і проєкти, спрямовані на досяг­нення позитивних змін в економічній та соціальній сферах, забезпечення стабільної роботи промислового та агропромислового секторів, малого та серед­нього бізнесу, реалізації належної політики соціального захисту населення (у тому числі внутрішньо переміщених осіб), стабільної роботи інженерно-транспортної інфраструктури.

Очільник області відмітив, що область має позитивні тенденції в економічному та соціальному розвитку. Зокрема, за підсумками 2023 року покращилася ситуація у промисловому виробництві, виробництві сільськогосподарської продукції, покращилися показники торгівлі, помітно прискорилися темпи будівельної галузі у порівнянні з 2022 роком. Тому, додав він, вкрай важливо не лише зберегти, а й посилити позитивні тенденції, які нині спостерігаються.

“Основним завданням на сьогодні залишається забезпечення стабільного функціонування економіки області в умовах воєнного стану шляхом подолання негативних наслідків впливу російської збройної агресії та забезпечення умов для подальшого економічного і соціального розвитку області. Поряд з цим, особливу увагу продовжуємо приділяти підтримці внутрішньо переміщених осіб, створенню безпечних умов життєдіяльності населення, забезпеченню громадської безпеки і порядку на території області. Пам’ятаймо, що за можливість продовжувати працювати та рухатися уперед ми завдячуємо мужнім захисникам, які нині стоять на сторожі української державності, волі і незалежності. Наше головне завдання і надалі допомагати та забезпечувати їх усім необхідним, адже вони ціною власного життя виборюють мир та спокій для нас із вами”,сказав Сергій Тюрін.

В продовження засідання представник ГУ ДСНС України в області розповів про стан створення та функціонування мережі класів безпеки, дружин юних рятувальників-пожежних та реалізації експериментального проєкту “Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі” у закладах освіти області.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook