Новини
Офіційно

Соціальне замовлення у сфері надання соціальних послуг обговорили на Хмельниччині

Днями у місті Хмельницький відбувся адвокаційний захід на тему «Соціальне замовлення у сфері надання соціальних послуг: партнерство громадянського суспільства та влади». Участь у ньому, зокрема, взяли голова обласної ради Віолета Лабазюк, керівник Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад В’ячеслав Негода, представників бізнесових структур та громадських організацій.

Організували захід Агенція регіонального розвитку Хмельницької області та громадська організація «Територія Нових Змін».

Голова обласної ради Віолета Лабазюк у своєму виступі подякувала організаторам та учасникам за проведення заходу та наголосила на актуальності проєкту, адже важливо, аби держава більше довіряла тим організаціям громадського суспільства, які можуть надавати соціальні послуги у цей складний для країни час.

«Сфера соціального захисту завжди відігравала визначальну роль. Особливо важливого значення вона набула в умовах сучасної війни, оскільки значної уваги вимагають вразливі суспільні групи, – зазначила Віолета Лабазюк. – Сфера соціальних послуг має бути якісною. Саме тому необхідно об’єднуватися та розвивати партнерство з усіма бізнесовими, громадськими та іншими неурядовими організаціями, які можуть долучитися до соціальних замовлень та підтримати наших ветеранів та ветеранок, їх родини».

Голові обласної ради, як Віце-президенту Української асоціації районних та обласних рад з питань соціального захисту населення і охорони здоров’я надзвичайно близька ця тема. Нею ініційовано низку соціальних проєктів, які реалізуються обласною радою спільно з комунальними закладами освіти та охорони здоров’я.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook