Новини
Здоров’я

Два відділення оновили у Хмельницькій міській дитячій лікарні (ФОТО)

Роботи з ремонту та оновлення двох відділень у Хмельницькій міській дитячій лікарні розпочали ще у 2021 році. Планували завершити швидше, однак реалізацію проєкту довелося відтермінувати. Результати роботи показав у соцмережах Хмельницький міський голова.

За словами Олександра Симчишина, йдеться про найважчі відділення – анестезіології та інтенсивної терапії, а також паліативної допомоги.

Відділення повністю нові, приміщення відремонтовані, оснащені меблями та технікою за всіма сучасними вимогами. В проєкті враховано низку сучасних технологічних моментів. Один із найкращих наших проєктів за останні роки, – прокоментував очільник громади.

Також додав, що завдяки цьому проєкту забезпечено киснем та медичними газами весь корпус лікарні. Очікується, що обидва відділення обслуговуватимуть в рік понад 1000 пацієнтів. Опікуватимуться ними близько 60 працівників.

Вже через 2 місяці плануємо відкрити ще 2 відділення: травмацентр і відділення невідкладної допомоги,наголосив міський голова.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook