Новини
Інфраструктура

У графік погодинних відключень електроенергії на Хмельниччині внесли корективи

Вкотре розпорядженням “Укренерго” скасовано ранкові відключення електроенергії за ГПВ. Однак корективи у графіки “Хмельницькобленерго” не вносить, тож без електропостачання знову будуть ті самі черги, що й щодня, нарікають мешканці області.

Причиною скасування відключень називають сонячну погоду, що сприяє зниженню дефіциту енергії. Очікується, що застосування графіків погодинних відключень на Хмельниччині почнеться з 15.00 і триватиме до кінця доби.

Відповідно, за оновленим графіком першою під відключення потрапляє III черга, що не дуже подобається тим, хто до цієї черги належить. Цю чергу у коментарях під дописами “Хмельницькобленерго” вже назвали “проклятою”. І не лише її:

“Дуже класно”, тобто ті черги (кожного разу одні і ті самі) у яких мало бути вимкнення в ранній час і до обіду знову зі світлом, бо до 15:00 не вимикатимуть, а в 15:00 починаються вимкнення і хто 100% буде знову без світла? III черга, бо для неї вимкнення з 15:00 до 18:00. І так щодня.

Що це за підхід такий до вирішення питання: хочу – включу, хочу – ні! Вчора,17 червня, виключили світло в 20.00 до 23.00, а за графіком не повинно бути відключення. Що це за такий графік? Який дурень його складає? А підхід до відключення у всіх будинках однаковий.? Чому? 16-типоверхові будинки не мають газових плит. Ми залежимо повністю від електроенергії. То що, так само повинно бути, як в одноповерхових? Що це за підхід “такий розумний”. Людям на 16-й поверх треба підніматися пішки та ще й їсти не підігрієш…

4 черга знову ввечері як і сьогодні???? може якось навчіться складати графіки шоб все було правильно!!!

От реально, склали цей графік як корова посцяла. Перша черга знов втулена на відключення вночі, а відключення нема. Я знов перес$ав зміну. Чого завжди складати починаючи з першої черги? Це що за “справедливий” розподіл?

Графіки складаєте, щоб тільки були. Одні черги лише ввечері: двигаєте три години туди, три години сюди, інші черги лише вдень. Тобто займаєтесь підтасовкою під якусь чергу. Але і те що склали – не дотримуєтесь! А ще до того обманюєте, коли телефонуєш і запитуєш, чому відключили не по графіку – вигадуєте пориви кабелю, і так три дні поспіль. Чи ви вважаєте, що всі люди дурні?

Всі люди як люди, а в нас III черга. III черга вимикається щодня (якщо встановлений графік). Однак інші черги, чомусь згідно графіку, потрапляють у проміжок, коли електроенергію мали б вимикати, однак не вимикали, бо дозволяв ліміт. А от III черга чомусь завжди у тому проміжку, коли електроенергія точно вимикається. Наприклад: 15 червня IV з 11:00-14:00, VI з 08:00-11:00, однак як зазначено до 16:00 відключення не застосовуватимуться.

Хто б мав сумнів. Усім було зрозуміло це ще вчора ввечері, але не вам. Ви запланували відключення для першої і третьої черги на вечірні години на сьогодні, як і напередодні. Але четверта і шоста, які учора зовсім не відключались, у вас заплановані на ранок. Яка несподіванка.

” Геніально”, без світла будуть знов ті самі. Так як III черга постійно потерпає, то складається враження, що у того, хто складає графіки, якась особиста неприязнь до людини (людей) помешкання якої відноситься до III черга.

  • В неділю 16.06 також в 00.08 вимкнули світло на 3 години. А хто взагалі в неділю чув про відключення? Офіційно написано, що ніяких вимкнень не передбачено.

Вимкнення не передбачено, а ми без світла. І по адресі написано, що вимкнення не передбачено. На 7 міс вагітності ходжу на 8 пов пішки. Військові на костилях після операції теж. Коли ніхто і не чув про вимкнення, нас вимикали на 3 год. Коли одних вимикали на 3 год, інші навіть і не чули про вимкнення, ми сиділи по 6-7 годин без світла, вимикали двічі, по факту 12-13 год на добу не було світла.

У “Хмельницькобленерго” радять у випадку, “якщо в оселі зникло світло за графіком, але у вас інша черга, яку не мали відключати, надішліть короткого листа на поштову скриньку call-center@hoe.com.ua, зазначивши свою адресу, номер ОР, ПІП власника та інформацію, що відключення відбуваються не за графіком. Фахівці перевірять, можливо є помилка з прив`язкою до електричної адреси і черги”. Однак що почують у відповідь (до прикладу, про “порив кабелю”), споживачі і так знають, тому обіцянкам енергетиків “розібратися” не дуже вірять.

Для наглядності – зібрали графіки відключень за минулий тиждень:

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook