Новини
Офіційно

Створення бренду Подільської кухні обговорили у Хмельницькому ресторатори

Заступник начальника Хмельницької ОВА Володимир Юр’єв провів засідання робочої групи рестораторів і представників провідних закладів ресторанного бізнесу Хмельниччини, що працюють в нішах «автентична гастрономія» та «регіональна кухня Поділля».

Віднайти старовинні рецепти, які зародились на нашій малій Батьківщині, сформувати реєстр страв, осучаснити, не втративши автентичності, та створити впізнаваний бренд Подільської кухні – така мета робочої групи рестораторів і представників провідних закладів ресторанного бізнесу Хмельниччини, які працюють в нішах «автентична гастрономія» та «регіональна кухня Поділля».

На першій нараді, що відбулася вчора, 20 червня, ресторатори дізнались особливості локальних страв, характерних для сіл Маліївці та Удріївці. Крім того, ресторатор з Камʼянця-Подільського поділився власними дослідженнями трендів розвитку туризму в регіоні.

Попереду – масштабна робота, яка потребуватиме кропітких досліджень в співпраці з істориками, краєзнавцями та носіями кулінарних традицій Поділля. Адже втілення цього проєкту стане не лише вагомим внеском у збереження нашої культури, але й потужним стимулом для туристичної привабливості й економічного розвитку регіону, наголошують у Хмельницькій ОВА.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook