Новини
Інфраструктура

У “Хмельницькобленерго” оприлюднили графік погодинних відключень на 23 червня

Як і напередодні, в “Укренерго” передбачили відключення для усіх споживачів країни, починаючи з 19.00, у “Хмельницькобленерго” графік розробили, починаючи з 18.00. Ймовірно, так не буде порушена справедливість відключень, які передбачають знеструмлення споживачів по 3 години поспіль.

У “Хмельницькобленерго” нагадали вкотре: “стан енергосистеми динамічний, на дефіцит електричної енергії впливає багато факторів, в тому числі наявність хмар та температурний режим”.

Також енергетики області майже у кожному повідомленні нагадують про те, що “не всім обладнанням електромереж можливо керувати віддалено. Енергетики витрачають час на переміщення між об’єктами та на виконання робіт з дотриманням вимог охорони праці. Час вимкнення та ввімкнення може трохи зміщуватися”. Напевно, саме тому споживачі 4 черги у центрі Хмельницького сьогодні, 22 червня, чекали відновлення енергопостачання 40 хвилин, аж поки через соцмережі не нагадали, що “можна було б уже й включити”.

Ті ж мешканці Хмельниччини, споживачі електроенергії, які дуже переймалися, що сьогодні 6 черга залишилися без відключень, можуть видихнути. Завтра, 23 червня, серед “щасливчиків”, які потрапили у графік, лише 6 та 2 черга. Графік на завтра виглядає так:

У “Хмельницькобленерго” прокоментували: менша кількість обмежень спричинена зменшенням споживання електричної енергії в вихідний день. До того ж погода завтра буде не така спекотна, як сьогодні, що також вплине на рівень споживання електрики.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook