Новини
Суспільство

Водію, який перевозив хвору дитину на Хмельниччині, скасували штраф за перевищення швидкості

Днями у соцмережах поширили відео, відзняте на Кам’янеччині, де водія спецавтомобіля, який перевозив, за словами очевидців, з сиреною та проблисковими сигналами, важкохвору дитину, зупинили правоохоронці, тримали на спекотній трасі та зрештою виписали штраф за перевищення швидкості. Через три дні у Патрульній поліції Хмельниччини на інцидент відреагували.

У телеграм-каналах поширили допис такого змісту:

Сьогодні нас попросили розповсюдити інформацію, що біля Камʼянця-Подільського поліція зупинила “швидку”, яка везла важку дитину з сиреною і мигалками, тримали їх і виписали штраф. Як розцінюєте такі дії поліції? Закон один для всіх чи все-таки можна було зробити виключення для “швидкої”?

На жаль, оскільки цей телеграм-канал (як і інші, що розповсюдили інформацію) “приватний”, поширити тут відео немає можливості, його можна переглянути за посиланням. Судячи з відео, автомобіль візуально не нагадував “традиційну” карету “швидкої допомоги”, однак мав на корпусі маркування (зокрема, Кам’янець-Подільської міської ради), проблисковий маячок на даху та, головне, хвору дитину в салоні.

Попри це, як повідомили, знову ж таки, у соцмережах, на водія автомобіля було складено протокол за ч. 1 ст. 122 – “Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху та порушення інших ПДР”. Сума виписаного штрафу – 340 гривень плюс комісія платіжної системи 6 гривень 54 копійки.

Після розголосу у соцмережах на третій день, 22 червня, пізно увечері, о 22.18, у Патрульній поліції Хмельницької області поширили повідомлення такого змісту:

У соціальних мережах ми виявили публікації щодо накладення адміністративного стягнення на водія спеціалізованого транспортного засобу Renault, що рухався автодорогою Н-03 Житомир — Чернівці. Повідомляємо, що адмінпостанова про накладення штрафу щодо обмеження швидкості руху скасована.

Принаймні, хочеться сподіватися, що йдеться саме про цей автомобіль і цю ситуацію, оскільки повідомлення поліції, як видно, не дуже конкретне.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook