Новини
Бізнес

На Хмельниччині дорожчають алкоголь і тютюн

Інфляція на Поділлі в травні становила 0,6%; а загалом з початку року ціни зросли на 1,5%. Причому в останній місяць весни темп подорожчання був найвищим з початку року.

На Хмельниччині у травні ціни на продукти та безалкогольні напої зросли на 0,6%. На 3,9–0,2% підвищились ціни на фрукти, безалкогольні напої, хліб, кондитерські вироби з борошна, яловичину, сири, масло, маргарин, рибу та продукти з риби, олію соняшникову, продукти перероблення зернових, свинину.

Водночас значно подешевшали яйця – на 12,3%, на 3,8–0,4% знизились ціни на сало, макаронні вироби, м’ясо птиці, молоко, овочі, рис, кондитерські вироби з цукру.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,1%, у тому числі на алкогольні напої – на 1,1%, на тютюнові вироби – на один відсоток.

Одяг та взуття подешевшали на 0,5%. Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива залишились на рівні попереднього місяця.

Підвищення цін у сфері охорони здоров’я на 2,1% спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції та амбулаторних послуг на 2,5%.

Ціни на транспорт зросли на 0,7%: паливо та мастила додали в ціні 0,7%, вартість проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті зросла на 0,3%.

З інших товарів та послуг на 1,9% підвищились ціни у сфері страхування особистого транспорту, на 1,8% – послуги ресторанів та готелів, поінформували в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області.

Автор: Костянтин Зварич

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook