Новини
Здоров’я

Що таке SMAS-ліфтинг – ультразвукова підтяжка обличчя?

Для розв’язання проблеми гравітаційного птозу – вікового опущення тканин обличчя успішно застосовується косметологічна процедура SMAS-ліфтинг із використанням ультразвукового впливу. Проблеми втрати тонусу м’язів, ослаблення нижнього апоневротичного шару виникають у жінок після 30-35 років і старше, внаслідок чого особа набуває менш чітких контурів.

Смас ліфтинг дозволяє впоратися з такими поширеними дефектами, спричиненими природними процесами старіння, як:

 • Некрасиві та старі «бульдожі» щоки, брилі в нижній частині обличчя;
 • Опущення верхніх повік, нависання;
 • Мішки під очима;
 • Подвійне підборіддя, що формується, зниження чіткості переходу нижньої частини обличчя в область шиї;
 • Поява яскраво-виражених носогубних складок та ін.

Ультразвуковий Cмас ліфтинг дозволяє косметологу центра Slim безболісно, ​​причому минаючи якесь оперативне інвазивне втручання, ефективно здійснити підтяжку підшкірних тканин та стимуляцію м’язового каркасу. В результаті примусового посилення обмінних процесів, вироблення колагену та еластану починає відновлюватися початкова структура овалу обличчя та шиї, стають значно менш помітними зморшки та пухлини, зокрема, спричинені застоєм лімфи.

Якщо ви помітили перші ознаки неприємних симптомів птозу – важливо не затягувати, не чекаючи посилення проблеми та записатися на процедури ультразвукового Smas-ліфтінга вже сьогодні. Чим раніше почнеться усунення причин виникнення вікових деформацій обличчя, тим позитивнішим та оперативнішим буде результат.

Показання та протипоказання до SMAS-ліфтингу обличчя, тіла

Основні показання – це зниження щільності і тургору шкірних покривів, обвисання м’яких тканин, зниження вироблення природного «будівельного» матеріалу підшкірних шарів, у результаті порушується контур і овал обличчя, стає більш пухким і безформним. Зробити ультразвуковий СМАС-ліфтинг можна за доступною вартістю – ціни залежать від обсягу роботи та ступеня проблеми. На попередній консультації лікар-косметолог обов’язково розробить протокол, визначить курс лікування та озвучить ціновий діапазон.

Попри те, що методика сертифікована, досліджена та перевірена у найкращих клініках косметології, є й протипоказання до процедури, коли ультразвуком впливати не можна, а саме:

 • • Період вагітності та лактації;
 • • Онкологічні захворювання та наявність доброякісних пухлин;
 • • будь-які інфекційні захворювання, період зниження імунітету під час простудних тимчасових хвороб;
 • • Загострення хронічних хвороб.

Косметологом буде відмовлено в терапії ультразвукового SMAS-ліфтингу за наявності в тілі клієнта кардіостимулятора, а також металевих імплантів у зоні впливу апарату.

Як проводиться процес ультразвукового СМАС омолодження

На першому етапі призначеної процедури здійснюється ретельне очищення шкірного покриву від макіяжу та забруднень, після чого наноситься знеболюючий гель та засіб для вільного та плавного ковзання маніпули апарату.

Далі йдуть такі дії лікаря дерматолога:

 • Використовуючи мультифункціональні можливості обладнання HiFu для Smas-ліфтингу, косметолог обчислює індивідуальну глибину залягання апоневротичного шару подальшої дії, що коливається в межах 1,5-5 мм від поверхневого покриву шкіри;
 • Підбирається відповідна насадка;
 • Наслідуючи косметологічні масажні лінії, починається вплив ультразвуком.

Тривалість процедури може тривати від години до двох. Відразу після ультразвукового ліфтингу іноді спостерігається легка набряклість, почервоніння, які проходять через день-два. Після проведення сеансу лікар-косметолог дає рекомендації, яких слід дотримуватись для прискореного досягнення позитивного результату та виключення якихось негативних наслідків.

Результативність тривимірної терапії Смас ліфтингу

Ефективність ультразвукового омолодження – пролонгована. Вже після перших процедур починає проявлятися позитивний результат, що наростає. Після проходження терапії ефект підтяжки та омолодження зберігається в середньому до 4 місяців, але рекомендовано повторювати маніпуляції в середньому раз на рік-два. Особливість методики – у виключенні пошкодження тканин, порушення їх цілісності, появи рубців і шрамів внаслідок травматичності. Це неінвазивний та безпечний спосіб омолодження та позбавлення від птозу обличчя, що не дає побічних ефектів і не потребує реабілітації.


Реклама
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook