Новини
Інфраструктура

У “Хмельницькобленерго” оприлюднили графік погодинних відключень на 27 червня

Двом чергам на Хмельниччині завтра, 27 червня, “пощастить” – попередньо, судячи з графіків, вони будуть з електропостачанням протягом 12 годин поспіль. Але це лише прогнози. Якою буде ситуація насправді, завтрашній день покаже.

В “Укренерго” повідомили, що завтрашній графік погодинних відключень не відрізнятиметься від сьогоднішнього – так само максимум відключень припаде на вечірній час – з 17.00 до 23.00.

Також в “Укренерго” спростували інформацію про нібито експорт електроенергії з України, натомість протягом доби відбувався “імпорт з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 25 026 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 200 МВт”.

Що до Хмельниччини, то у “Хмельницькобленерго” його склали так:

Тішить вже те, що на графіку немає часових періодів, позначених сірим кольором, в які електропостачання чи то буде, чи то ні.

Однак і такий графік не всім до вподоби. Зокрема, 12 годин поспіль “зі світлом” у двох черг не всім сподобалися. А те, що зокрема ці черги сьогодні, до прикладу, мають увечері відключення в режимі 3 на 3, до уваги не береться, схоже.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook