Новини
Освіта

На Хмельниччині обговорили питання реформування старшої школи

Керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська взяла участь у зустрічі з представниками, які відповідають за освіту в громадах Хмельниччини.

Зустріч організувало Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України. Основною темою обговорення була суть реформування старшої школи в контексті освітньої реформи в Україні.

“До 1 вересня цього року ми маємо направити до Міністерства освіти і науки України затверджений перелік закладів загальної середньої освіти, які до 2027 року будуть реорганізовані в академічні ліцеї. Тому бажаю плідної роботи, гарних емоцій і правильного напрацювання”, – зазначила, звертаючись до учасників зустрічі, Оксана Вжешневська.

В ході обговорень експерт шведсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні” нагадав присутнім про мету та суть реформування старшої школи в контексті освітньої реформи в Україні. Охарактеризував, на якому етапі реформи громади Хмельниччини. Ознайомив із варіантами реалізації реформи старшої школи в області в цілому та у кожній громаді зокрема.

Також успіхами та досвідом реформування старшої школи у громадах із колегами поділились представники громад області.

Зустріч стала важливою платформою для обміну думками та досвідом щодо реформування старшої школи на Хмельниччині, повідомили у Хмельницькій ОВА.

Читайте також: У Хмельницькій ОВА обговорили перспективи навчання дітей захисників у ліцеях при МВС


PR
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook