Новини
Інфраструктура

Напис на фасаді “Дитячого світу” у Хмельницькому ще раз оновили

Після розголосу у соцмережах минуло два тижні, і напис на фасаді оновленого торговельного центру “Дитячий світ” знову оновили. Цього разу врахували зауваження хмельничан не лише щодо першої літери у назві, а й щодо відстані між літерами.

Нагадаємо, хмельничанам (не всім, звісно, а найактивнішим з них) не сподобалася “стилізація” першої літери у назві “Дитячий світ”. Хмельничани дорікнули дизайнерам, які розробляли напис, тим, що вони “невдало заграють з латинськими літерами, недбало вплітаючи їх в кирилицю, не усвідомлюють наскільки це меншовартісне лайно“. Також питання викликала відстань між літерами, яка аж надто впадала в око.

У коментарях кривизну літер намагалися пояснити “не тим” кутом зйомки, однак, як видно на різних фото, опублікованих, зокрема, на сторінці Департаменту інфраструктури, це було не зовсім так.

На зауваження щодо літери “Д/D” у написі відреагували ті, хто, очевидно, цей напис розробляв, Reifschneider Bureau:

Дуже раді, що суспільство прокинулося від сплячки і нарешті почало цікавитись тим, що відбувається в урбаністиці міста. Літера D – це провал, який ми визнаємо, як авторський колектив. На скільки нам відомо, літеру D замінять на Д – і це перемога. Причини появи D не зрадницькі і не прозахідні. Суто композиційні. З округлою літерою назва виглядала більш лаконічною і ненавʼязливою. Але справді було упущено те, що шрифти нами сприймаються на підсвідомості і хороша композиція не виправдовує порушення звичної читабельності тексту! Науково обгрунтовано потребу замінити D на Д. Вдячні всім небайдужим і сподіваємось, що всі наступні нові та оновлені обʼєкти в місті також будуть оцінені критично і будуть доопрацьовані згідно рекомендацій.

В результаті хмельничани мають тепер не лише знайомо-читабельний напис, а й виправлені проміжки між буквами.

І так буде з кожним, – прокоментував ініціатор обговорення напису на “Дитячому світі” хмельничанин Олександр Зорян.

Зачепили у коментарях до допису й іншу болючу для хмельничан тему:

Це все добре, так дійсно краще. Але я от задумалася про інше. Одна літера так зацікавила і обурила хмельничан, було жваве обговорення, люди перейнялися… А, бляха, засрана роками річка, яка просто сходить на ніщо, не привертає жодної уваги громадськості. Море людей має дозвілля на воді і біля неї, і нічого не ображає їх почуття прекрасного! Чудасія…

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook