Новини
Офіційно

На Хмельниччині стартувала збиральна кампанія ранніх зернових культур

З випередженням на кілька тижнів агроформування Хмельниччини розпочали збиральну кампанію ранніх зернових культур урожаю 2024 року.

Термін початку збиральних робіт на Хмельниччині щорічно розпочинається 7-10 липня, але погодні умови цього року внесли корективи у строки початку жнивної кампанії.

Агроформування області розпочали жнива у третій декаді червня з обмолоту озимого ячменю який займає понад 13 тисяч га. Станом на 28 червня обмолочено 0,8 тисячі га цієї культури, намолочено 3,7 тисячі тонн при урожайності 46,3 ц/га, повідомили в управлінні розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ОВА.

Загалом ранніх зернових культур підлягає до збирання близько 300 тисяч га, з них – 200 тисяч га – озима пшениця. Очікуваний валовий збір колосових культур – 1,5 млн тонн, зернових культур в цілому – близько 4 млн тонн.

Існуючий стан посівів дає всі підстави розраховувати на високі врожаї озимої пшениці, жита, кукурудзи та інших культур, – прогнозують у Хмельницькій ОВА.


PR
Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook