Новини
Здоров’я

Один з медзакладів Хмельницького отримає новітній апарат для безболісної хірургії

В одну із поліклінік міста Хмельницького буде придбано новий радіочастотний апарат “Кентамед”. Завдяки приладу пацієнти зможуть отримати широкий спектр послуг щодо дерматологічних відхилень і не тільки. Апарат дозволить проводити якісне хірургічне втручання та безболісне видалення новоутворень.

Про важливість такого обладнання розповіла Лілія Колодзінська, лікарка-дерматовенеролог Хмельницької міської поліклініки №2:

Дуже велика в цьому є необхідність, дуже багато людей звертаються з даними питаннями по видаленню даних новоутворень. Тому, так як не було даного приладу, це становило певний дискомфорт для закладу і доводилося відмовляти в надані таких медичних послуг“.

Придбають обладнання завдяки програмі бюджетування за участі громадськості, повідомляють у сюжеті “Першого Подільського”.

Цьогоріч у проєкті громадський бюджет надали перевагу декільком категоріям, зокрема реабілітація захисників та захисниць. Тож шляхом голосування та аналізу профільних спеціалістів даний апарат визначили одним з найнеобхідніших.

Даний проєкт включав оснащення для реабілітації, також “Кентамед” – хірургічний радіочастотний прилад, який дасть можливість нашим лікарям виконувати якісно хірургічні втручання, ті, які дозволяє даний прилад, це буде якісно, безборисно, швидко, тому це дуже є великим ваговим внеском і ми щиро дякуємо за таку можливість“, – говорить медикиня.

Радіочастотний апарат Кентамет дозволить лікарям видаляти з тіла папіломатозні невуси, кератоми, папіломи, тобто всі новоутворення, які можна забрати поверх неву без глибокої хірургії.

Сама хірургічна процедура на даному апараті не є довготриварісна. Перед тим виконується знеболення і виконується сама процедура. Вона є по тривалості не настільки короткотривалою, це не болісно, тому що виконується знеболення, і людина одразу відпускається. Тобто ніякого стаціонарного обстеження чи людину залишати пацієнта в стаціонарі не є необхідністю“, – зазначає Лілія Колодзінська.

Нині проєкт на етапі реалізації, тож згодом пацієнти зможуть отримувати нові та якісні послуги.

Автор: Наталя Кошай

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook