Новини
Офіційно

Мобільну СТО передали з Хмельниччини українським військовим (ФОТО)

Завдяки співпраці обласної військової адміністрації з БФ “Авангард” та ГО “Валіза Добра” підрозділам, які несуть службу на передній лінії фронту передано мобільну станцію технічного обслуговування (СТО) для ремонту автомобілів.

Ця мобільна СТО, високопрохідна та обладнана на базі автомобіля ГАЗ-66, стане в пригоді для захисників:

  • Потужний компресор та генератор дозволяють виконувати будь-які ремонтні роботи, не залежно від розташування;
  • Широкий спектр обладнання: токарний станок, зварювальні апарати, плазморіз, кутові шліфувальні машини, набір інструментів, шуруповерти, точило, відрізний верстат – все це дає можливість не лише ремонтувати автомобілі, а й проводити інші необхідні роботи;
  • Завдяки своїй прохідності, мобільна СТО може дістатися до будь-якого, навіть найвіддаленішого місця, надаючи якісну допомогу на місці.

Передача такої станції – це не просто чергова допомога нашим захисникам, це конкретний крок до покращення їхнього побуту та боєздатності. Адже мобільність та можливість швидко ремонтувати техніку – це запорука успішних операцій та збереження життів. Дякую всім, хто долучився до цієї ініціативи! Разом ми робимо нашу країну сильнішою!прокоментував начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.


PR
Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook