Новини
Події

Рятувальники Хмельниччини та іспанські благодійники підписали меморандум про співпрацю

Сьогодні, 1 липня, Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС у Хмельницькій області та громадська організація «Help to Ukraine» підписали Меморандум про співпрацю. Основа мета співробітництва – підтримка та посилення потенціалу піротехнічних розрахунків у сфері гуманітарного розмінування.

Активісти іспанської організації, яка входить до проєкту UNITED 24, ознайомилися з оснащенням саперів Хмельниччини та обговорили актуальні потреби для роботи з розмінування звільнених від окупантів українських земель.

У цій кооперації піротехніки забезпечуватимуть спільні тренування з міжнародними партнерами відповідного профілю та оперативні заходи, сприятимуть інтеграції передового досвіду та інновацій у протимінній діяльності. Натомість представники Help to Ukraine – надаватимуть технічну експертизу та консультаційні послуги, допомагатимуть у стратегічному плануванні та структурному вдосконаленні можливостей загону спецпризначення, повідомили у ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook