Новини
Бізнес

«Контінентал» придбав елеватор потужністю зберігання 120 тисяч тонн

«Контінентал» знову нарощує свої елеваторні потужності — Компанія придбала елеваторний комплекс лінійного типу у Львівській області. Зерносховище розраховане на роботу з усіма зерновими та олійними культурами, які вирощує Компанія.

Потужність одноразового зберігання елеватора становить 120 тис. тонн, з яких 77 тис. тонн — зберігання у металевих силосах, і 43 тис. тонн — у збірних залізобетонних силосах та на складах. Таким чином загальний обсяг усіх потужностей зберігання «Контінентал» зріс до 634 тис. тонн.

«”Контінентал” продовжує реалізовувати свою стратегію розвитку та інвестує в додаткові потужності зберігання навіть попри складну економічну ситуацію в країні. Адже ми розуміємо, що одну з ключових ролей у ланцюгу постачання продукції рослинництва відіграє саме інфраструктура, прокоментував Генеральний директор ”Контінентал Фармерз Груп” Георг фон Нолкен. — З придбанням цього об’єкта ми також отримали змогу суттєво оптимізувати свою логістику: новий елеватор знаходиться в районі великого залізничного вузла і має можливість відвантаження залізницею до 45 вагонів зерна на добу. Елеваторний комплекс сучасний, багатофункціональний і повністю автоматизований, тож ми не понесли зайвих витрат на модернізацію чи додаткове обладнання, що також важливо».

У Компанії зазначають, що розширення відбулося в регіоні, який, зважаючи на вагомий обсяг земельного банку, був недостатньо покритий власними зерносховищами: дотепер на Львівщині працювало лише три невеликі сушильно-зернові комплекси «Контінентал» загальною потужністю 31 тис. тонн.

Нагадаємо, «Контінентал Фармерз Груп» володіє елеваторними потужностями в Тернопільській та Івано-Франківській областях. Із придбанням елеватора у Львівській області Компанія отримала можливість також надавати стороннім поклажодавцям комплекс послуг із приймання зерна, визначення його кількості та якості, доведення до кондиційних і контрактних показників, зберігання та відвантаження на автомобільний і залізничний транспорт.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook