Новини
Погода

У Хмельницькому під час зливи підтопило алею з портретами загиблих героїв (ВІДЕО)

Після Кам’янця-Подільського потужна злива накрила обласний центр. Хмельничани, так само як кам’янчани, фіксували на відео “традиційні” локації, де зібралося чимало дощової води. Такі картини вже звичні для хмельничан, але завжди збирають чимало коментарів містян, які не втомлюються лаяти владу за недосконалі зливові системи.

Якось окремо коментувати поширені відео не будемо, власне, все, що думають про це хмельничани вони написали у дописах під відео та у коментарях.

На наступному відео хочеться зупинитися окремо. В цьому випадку йдеться не просто дискомфорт для перехожих та автовласників, які мають рухатися дорогою майже вплав, а про Алею загиблих Героїв, де встановлені куби з портретами захисників, і які, куби, не дуже пристосовані до того, аби плавати у воді. Звісно, “плавати” – це певне перебільшення, оскільки конструкції міцно закріплені, принаймні хочеться на це сподіватися. А от квітам, які приносять рідні загиблих захисників до місця їх вшанування, навряд чи такі “дощові ванни” підходять. Зрозуміло, що вода як прийшла, так і піде, проте вона швидше за все залишить свій відбиток на кубах з портретами, тож ще пару таких злив, і конструкції доведеться оновлюватися.  А попереду ще чималий шматок літа, і таких злив може бути ще чимало. Тим паче, що у Хмельницькому дощ наразі зайшов на “друге коло”. А за прогнозами синоптиків попереду ще, як мінімум, доба з потужними опадами.  

Ну і традиційні післязливні “знахідки” на вулицях Хмельницького:

Єдиний позитивний момент у сьогоднішньому дощі в Хмельницькому – дерева, що ростуть вздовж доріг і в спеку забуті комунальниками та обділені водою, сьогодні її хоч трохи, але отримали.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook