Новини
Офіційно

Реєстрація на забіг в пам’ять про загиблих захисників стартувала на Хмельниччині

Забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України” – щорічна патріотична традиція, покликана шанувати пам’ять загиблих героїв російсько-української війни та віддати шану членам родин загиблих героїв. Про захід розповіла під час брифінгу начальниця Управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОВА Наталія Томусяк.

Вперше забіг відбувся у 2017 році. Засновником заходу є Олег Дурмасенко, батько загиблого”кіборга” Олексія Дурмасенка.

Щороку тисячі українців, серед них і мешканці Хмельниччини, доєднуються до забігу, щоб шанувати пам’ять наших героїв та героїнь, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

У 2024 році кожен з вас має можливість приєднатися до забігу “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ. Ви можете зареєструватися на дистанцію 2, 5 або 10 кілометрів. Реєстрація розпочинається 3 липня та закінчується 13 серпня 2024 року. З 1 серпня ви маєте можливість роздрукувати ім’я знайомої або незнайомої людини, прикріпити на футболку та пробігти обрану вами дистанцію. Або ми запрошуємо всіх бажаючих подолати коло шани на Алеї Героїв у місті Хмельницькому та таким чином віддати шану нашим загиблим героям, – розповіла Наталія Томусяк.

Посилання на загальну реєстрацію в Україні: https://timer.newrun.com.ua/event/121

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook