Новини
Офіційно

Медикам Хмельниччини вручили відзнаки за професіоналізм та милосердя

У Хмельницькій обласній філармонії  відбувся духовно-культурний захід «Під покровом Святого Пантелеймона». На запрошення голови Регіональної ради Хмельницької області відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», депутата обласної ради Івана Нагорного у заході взяв участь перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук.

Після молитви за Україну, її захисників і захисниць та весь український народ кращим військовим медикам та цивільним медичним працівникам – переможцям регіонального відбору – вручили Почесні грамоти за професіоналізм та у номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором».

Засновник і голова поважної ради відзнаки за професіоналізм і милосердя – «Орден Святого Пантелеймона» Василь Князевич побажав переможцям пройти добір на всеукраїнському рівні й 27 липня отримати «Орден Святого Пантелеймона» у Києві у рамках відзначення  Дня медичного працівника.

Перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук під час свого виступу подякував Василю Князевичу за організацію такої місії по всій Україні – відзначати найкращих представників медичної галузі, як цивільних, так і військових.

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» – це найвища громадська нагорода, яка має професійно-фахове спрямування, присуджується за значні результати в галузі охорони здоров’я, у духовному й фізичному розвитку українського суспільства. Відзнака вручається особам, яким притаманні високий професіоналізм, духовно-моральні якості, та які досягли значних особистих результатів у галузі охорони здоров’я, благодійній та громадській діяльності.

Орден присуджується за значні результати в галузі охорони здоров’я, у духовному й фізичному розвитку українського суспільства. Вручається «особам, яким притаманні високий професіоналізм, духовно-моральні якості, та які досягли значних особистих результатів у галузі охорони здоров’я, благодійній та громадській діяльності».

За роки існування «Орденом Святого Пантелеймона» відзначено низку кращих лікарів держави. Лауреатами також є медики з Польщі, США, Нідерландів, Італії та Німеччини, повідомили у Хмельницькій обласній раді.


PR
Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook