Новини
Дозвілля

Фонтан у Кам’янці-Подільському діти перетворили на аквапарк (ВІДЕО)

Звична картина у спеку – діти, які плюскаються у фонтані. Попри те, що комунальники неодноразово наголошували на небезпеці такого відпочинку, втримати малих від можливості освіжитися, коли надворі до 30 градусів тепла, дуже важко. Такі картини можна було раніше спостерігати у Хмельницькому. Побачили подібне і в Кам’янці-Подільському.

Відпочинок біля води і в воді – найкращий спосіб врятуватися від спеки. Такою можливістю мешканці Хмельниччини користуються за будь-якої можливості. Найсміливіші хмельничани (або ж ті, хто не має власного транспорту), до прикладу, відпочивають на міському пляжі. Найсміливіші – бо купатися у річці, стан води в якій викликає чимало запитань – це неабиякий подвиг.

Ті, хто мають можливість виїхати за межі міста, віддають перевагу водоймам у ближніх селах. До прикладу, у Головчинцях. Пляж там, кажуть, за наповненістю не поступається великим курортам.

Днями там, до прикладу, було так:

Спека дає про себе знати, тут вже наче пів області зібралось. Якщо хочете зайняти місце, то їдьте вже, – прокоментували фото у каналі Труха. Хмельницький.

Там же, кажуть, “водичка, як на найкращих курортах світу. Інстадіви приїздять фоткатись у Головчинцях, а потім ставлять геомітку «Мальдіви».” Жартують, певно, але візуально вода там дійсно має кращий вигляд, ніж у Південному Бузі в Хмельницькому. Хоча й не скрізь. Подекуди вода у Дністрі схожа на смітник. Відео можна переглянути за посиланням.

Мешканці Кам’янця-Подільського, котрим нема як дістатися зон відпочинку на Дністрі, обирають відпочинок біля фонтану, що, на відміну від хмельницьких фонтанів, влітку працює.

Дітлахи влаштували собі басейн у центральному фонтані. Синоптики прогнозують на сьогодні та весь тиждень +30°С, – коментують відео.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook